Mężczyzna, który ukradł odświeżacz samochodowy w sklepie, został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Trafił do policyjnego aresztu, gdyż w chwili kradzieży miał w kieszeni marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

Kryminalni z zabrzańskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej prowadzą czynności w sprawie mężczyzny, który posiadał marihuanę. Do zatrzymania 44-latka doszło w jednym z marketów przy ul. Wolności. Mężczyznę ujęła ochrona sklepu, która zauważyła jak kradnie zapach samochodowy o wartości ok. 8 zł. Na miejsce zostali wezwani policjanci z III komisariatu, którzy w trakcie czynności ujawnili u mężczyzny narkotyki. Mieszkaniec Zabrza został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie przesłuchania przyznał się do winy. Za kradzież towaru został ukarany mandatem karnym w kwocie 100 zł, a za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia. Czynności w sprawie trwają.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.