Dowódca Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy SPPP w Częstochowie zapraszają na „XI Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach”. Mistrzostwa odbędą się na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zapisy trwają do 7 maja 2019 roku. Zapraszamy do podjęcia sportowego wyzwania.

Marszobieg odbędzie się 10 maja 2019 roku na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej o godz. 11.00. Organizatorem Mistrzostw jest Dowódca Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy SPPP w Częstochowie przy wsparciu współorganizacji oraz dofinansowaniu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Katowicach i Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KMP w Częstochowie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę na Mirowie. Zapraszamy do udziału policjantów, w szczególności: z garnizonu śląskiego, drużyny z Oddziałów Prewencji Policji we Wrocławiu, w Opolu, w Łodzi, w Kielcach, reprezentacje służb mundurowych, reprezentacje szkół powiatu częstochowskiego i kłobuckiego oraz osoby cywilne, a także reprezentacje innych służb mundurowych. Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać najpóźniej do 7 maja 2019 roku.

REGULAMIN IMPREZY, FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.