Zabrzańscy kryminalni odzyskali forda mondeo, który został skradziony na początku miesiąca. Samochód padł łupem złodzieja w zabrzańskiej Rokitnicy. Policjanci z zabrzańskiej komendy odnaleźli samochód w rejonie garaży w centrum Zabrza. Kryminalni prowadzą teraz dalsze czynności w sprawie.

Do kradzieży forda mondeo doszło 3 maja w dzielnicy Rokitnica w godzinach nocnych. Pojazd został skradziony z ulicy, na której został wcześniej zaparkowany. Czynności w sprawie podjęli m. in. policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy, którzy specjalizują się w zwalczaniu przestępczości samochodowej. Policjanci zdobyli informację, z której wynikało, że skradziony samochód może się znajdować się w rejonie garaży w centrum miasta. Podjęte działania operacyjne pozwoliły na odzyskanie skradzionego pojazdu, który został już przekazany właścicielowi. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży forda.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.