Gdzie możemy znaleźć profesjonalne urządzenia do mycia podłóg?

Dysponując właściwym sprzętem oraz preparatami czyszczącymi, jesteśmy w stanie dużo szybciej oraz przyjemniej zadbać o nienaganną czystość. W kontekście potrzeb przemysłowych często niezbędne okazują się zaawansowane urządzenia do mycia podłóg. Postanowiliśmy sprawdzić, czym charakteryzują się podobne sprzęty oraz gdzie możemy je pozyskać w atrakcyjnych cenach.

Urządzenia czyszczące dostępne na rynku

Do naszej dyspozycji pozostaje szeroki asortyment specjalistycznych urządzeń czyszczących, których głównym zadaniem jest konserwacja powierzchni płaskich na najwyższym poziomie. Pierwszą grupą urządzeń są zamiatarki oraz odkurzacze. Ten segment urządzeń jest przeznaczony do usuwania naniesionego brudu w postaci błota, ścinek, wiórów oraz innych, typowo przemysłowych odpadów sypkich. Odkurzacze są adresowane do niewielkich powierzchni, w których nie możemy skorzystać z nowoczesnych, automatyzowanych zamiatarek z operatorem w pozycji siedzącej.

Dalszym etapem czyszczenia podłogi jest usuwanie uporczywych zabrudzeń. Najczęściej są to wszelkie substancje lepkie, których nie można usunąć tradycyjnym zamiataniem. Do profesjonalnej konserwacji wykorzystuje się w tym przypadku szorowarki. Również możemy je podzielić na małe urządzenia do mniejszych powierzchni oraz duże automaty do przestronnych hal. Ostatnim krokiem do nadania podłodze nienagannej czystości jest oczywiście polerowanie. Ten proces jest konieczny w sklepach oraz miejscach, w których ważnym czynnikiem jest zadowolenie klienta. Do tych celów możemy wykorzystać maszyny jednotarczowe oraz polerki.

Gdzie możemy pozyskać profesjonalny sprzęt do czyszczenia podłóg?

Segment podobnych produktów jest dedykowany przedsiębiorstwom, zakładom przemysłowym, sklepom, magazynom, biurom oraz halom produkcyjnym. Dostęp do specjalistycznej grupy urządzeń jest oczywiście mocno ograniczony. W dobie Internetu możemy jednak zdecydować się na zakupy online. W sieci bez trudu znajdziemy renomowanego producenta lub dystrybutora, który zaproponuje nam profesjonalne urządzenia czyszczące dostosowane do naszych potrzeb.

Dlaczego zakupy przez Internet są opłacalne? Ponieważ w ten sposób możemy liczyć na szerszy asortyment produktów. W ofercie renomowanej firmy Hako Polska znajdziemy: szorowarki automatyczne, zamiatarki bezpyłowe, odkurzacze, maszyny jednotarczowe i polerki, zaawansowane preparaty czyszczące, a także ogromne i specjalistyczne maszyny do czyszczenia miasta. Urządzenia mogą oczywiście zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zaawansowane maszyny czyszczące to niezawodny sposób na utrzymanie nienagannego porządku.

Jak wybrać odpowiednie maszyny czyszczące?

W tym celu zawsze warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Nowoczesne urządzenia do mycia podłóg odznaczają się licznymi parametrami pracy, które decydują o tym, w jakich miejscach oraz do jakich zabrudzeń sprawdzą się najlepiej. Biorąc pod uwagę, że tego typu produkty nie należą do najtańszych, warto dokładnie skonsultować swój wybór z doświadczonym specjalistą.

W tym względzie po raz kolejny możemy polecić renomowaną markę Hako Polska cenioną ze względu na wieloletnie doświadczenie oraz bogaty asortyment sprzętu. Fachowcy tej firmy dokładnie przeanalizują nasze potrzeby oraz zaproponują nam idealne rozwiązanie dostosowane do każdej branży oraz różnorodnych obiektów. Firma dostarcza swoje maszyny czyszczące do wielkich zakładów przemysłowych, sklepów, marketów, galerii handlowych, a także placówek służby zdrowia.

 • Akcja "Trzymaj się prawego pasa"

  Dzisiaj zabrzańscy policjanci biorą udział w akcji: "Trzymaj się prawego pasa", w akcję zaangażowani są mundurowi na terenie całego województwa. Jej celem jest ograniczenie niepożądanych zachowań kierujących i poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci będą przede wszystkim zwracać uwagę na kierowców tamujących i utrudniających ruch jadąc lewym pasem ruchu, pomimo tego, że prawy pas jest pusty.

 • Czy wiesz że...

  Czy wiesz, jak zachować się podczas interwencji policyjnej?

 • Zatrzymali fałszywego policjanta

  We wtorek policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy zatrzymali 14-latka, który działając metodą "na policjanta" usiłował doprowadzić 84-letniego mieszkańca Zabrza do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 50 tys. zł. Teraz 14-latkiem zajmie się sąd rodzinny, który zdecyduje o jego dalszym losie. Zatrzymanie nieletniego było możliwe, dzięki prawidłowej postawię pracowników banku, z którego 84-latek miał wypłacić pieniądze. Zimną krwią wykazał się też 84-latek, który sprawcą nie dał poznać po sobie, iż wie, że ma do czynienia z oszustami.

 • Wizerunek sprawcy kradzieży karty bankomatowej

  Publikujemy wizerunek mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie kradzieży karty bankomatowej, a następnie używanie jej przy transakcjach zbliżeniowych. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z zabrzańską policją pod nr tel. 32 370 35 10, 32 370 35 11, 32 370 35 25 lub najbliższą jednostką Policji – 997. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

 • Podsumowanie akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”.

  Wczoraj w godzinach od 6.00 do 22.00 na terenie całego kraju została przeprowadzona akcja pod kryptonimem „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania te ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności przestrzeganie dozwolonej prędkości. W akcji brali udział również zabrzańscy policjanci.

 • "Policjanci w służbie historii" zapraszamy do udziału w-IV-edycji-konkursu

  Rozpoczęła się IV edycja konkursu „Policjanci w służbie historii”. Jest on adresowany do uczniów szkół średnich, w których prowadzone są klasy mundurowe o profilu policyjnym. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jego celem jest zainteresowanie uczniów najnowszą historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii Policji w czasach II Rzeczpospolitej i II wojny światowej oraz jej wkładu w odzyskiwanie przez Polskę niepodległości i odbudowę Państwa Polskiego. W ramach zadań konkursowych uczniowie odkrywają miejsca pamięci związane z historią policji oraz sylwetki policjantów, których postawa może być wzorem służby dla kraju.

 • Bezpieczeństwo na stokach przypominamy podstawowe zasady

  W górach prawdziwa zima. Wielu z nas w najbliższych dniach czas spędzi na stokach. Pragnąc wypocząć na nartach należy jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Przypominamy najważniejsze z nich.

 • Kontrola drogowa przypomnienie zasad

  W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian było doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.

 • Kaskadowy pomiar prędkości

  Dzisiaj, 7 stycznia br. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzają działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania mają na celu zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Zabrzańscy policjanci działania prowadzą od wczesnych godzin porannych. Zakończenie działań na terenie Zabrza nastąpi w późnych godzinach wieczornych.

 • Zatrzymani za usiłowanie zabójstwa w noc sylwestrową

  Policjanci z II komisariatu zatrzymali 23-latka i 25-latka, którzy w sylwestrową noc pobili 40-letnią kobietę. Sprawcy wyważyli drzwi do mieszkania kobiety i wtargnęli do środka. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali mężczyzn. W chwili zatrzymania jeden z nich miał przy sobie młotek.

 • Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu

  Po 25 latach służby w policji na emeryturę odszedł mł. insp. Paweł Kopernik. Kierownictwo zabrzańskiej komendy, policjanci i pracownicy cywilni pożegnali I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu podczas odprawy służbowej. Ten zasłużony oficer policji od ponad 3 lat związany był z naszym miastem.

 • Zabrzanie trzeźwi podczas akcji "Trzeźwość"

  W czwartek na terenie Zabrza policjanci Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania pod kryptonimem "Trzeźwość". Tym razem to kierowcy pozytywnie zaskoczyli zabrzańskich policjantów. W trakcie działań policjanci przeprowadzili ponad 1200 kontroli trzeźwości. Bardzo cieszy nas fakt, że żaden z kierujących nie prowadził swojego pojazdu "na podwójnym gazie".

 • Kolizja samochodów na ulicy Gruwaldzkiej

  Dwa uszkodzone samochody, to bilans zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na ulicy Grunwaldzkiej. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci zabrzańskiej drogówki. Sprawca kolizji stracił prawo pojazdy.

 • Zmiany na stanowiskach kierowniczych w zabrzańskiej komendzie

  W poniedziałek w katowickiej komendzie wojewódzkiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Między innymi w zabrzańskiej komendzie. Rozkazy i podziękowania wręczył zebranym Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak.

 • Areszt za nielegalne posiadanie broni

  Policjanci z II Komisariatu Policji w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który bez wymaganego zezwolenia posiadał pistolet gazowy i strzelał z niego w miejscu publicznym. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli ponad 400 sztuk amunicji oraz kusze. Na wniosek śledczych zabrzański sąd zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt.

 • "Myśl Trzeźwo" nie siadaj za kierownice po alkoholu

  W dniach 31.12.2019 – 1.01.2020 roku Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji prowadzi ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną pn. „Myśl Trzeźwo”. Partnerami działań jest Firma Neptis S.A. – operator znanego wśród kierowców komunikatora Yanosik oraz firma Screen Network S.A. – dysponująca wysokiej jakości ekranami LED rozlokowanymi na terenie całego kraju.

 • Trwają poszukiwania zaginionego Mieczysława Nieścior

  Wydział Kryminalny KMP Zabrze prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Mieczysława Nieścior, który w dniu 21 grudnia 2019 r. w godzinach porannych wyszedł z mieszkania na ulicy Mikulczyckiej, następnie robił zakupy w sklepie na ulicy Hermisza i do tej chwili nie wrócił. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu bądź z najbliższą jednostką Policji nr 112, 997

 • Przekroczyła prędkość o 94 km/h

  Policjanci zabrzańskiej drogówki udaremnili rajd 39-letniej kobiety, która na zabrzańskim odcinku DK88 pędziła z prędkością 164 km/h. W miejscu, gdzie została zatrzymana, obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h. Apelujemy do kierujących z „ciężką nogą” o zdrowy rozsądek i wolniejszą jazdę – często to właśnie przez nieodpowiedzialne zachowanie na drogach giną ludzie.

 • Zatrzymali 15 osób poszukiwanych

  Zabrzańscy mundurowi w okresie świątecznym zatrzymali aż 15 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. W tym 3 osoby poszukiwane listami gończymi oraz 3 nieletnich, którzy uciekli z ośrodków wychowawczych. Wśród zatrzymanych były też osoby, wobec których za popełnione przestępstwa orzeczono prawomocne wyroki pozbawienia wolności.