Wydatki, wydatki…one mnożą się jak grzyby po deszczu. A Ty przecież chcesz, aby Twoja firma dobrze funkcjonowała. Jednym ze sposobów, aby znacznie ograniczyć koszty, jest wynajem maszyn budowlanych w Gliwicach. Zainteresuj się nim, jeśli jesteś z Górnego Śląska!

Wynajem maszyn budowlanych? Dobry wybór nie tylko, kiedy rozkręcasz firmę!

Wynajem maszyn budowlanych w Gliwicach — dla kogo to dobra opcja?

Z wynajmu maszyn budowlanych w Gliwicach skorzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Jeśli chodzi o te pierwsze, opłacalność takiego rozwiązania będzie zależała od rodzaju wykonywanych prac budowlanych. Jeśli realizujesz jednorazowe zlecenie, wynajem będzie dobrym pomysłem. Z kolei w przypadku, kiedy dopiero rozkręcasz firmę budowlaną, na pewno nie możesz sobie pozwolić na zakup nowych sprzętów. Wtedy po prostu je wypożycz (krótko- lub długoterminowo).

Osoby z Górnego Śląska na pewno docenią wynajem maszyn budowlanych w Gliwicach. Na Śląsku wciąż rozwija się infrastruktura — buduje się nie tylko drogi, ale także koleje i nowe osiedla mieszkaniowe. Jeśli chcesz przyczynić się do ich powstania, powinieneś dysponować różnego rodzaju sprzętem budowlanym.

Jakie maszyny budowlane warto wypożyczyć?

Wiele firm budowlanych dysponuje tylko podstawowym sprzętem. Natomiast zaawansowane prace wymagają profesjonalnych, zautomatyzowanych urządzeń.

W Lifton Polska wynajmiesz maszyny budowlane znanych marek. Co zatem wypożyczysz? Na pewno będą to:

 • zagęszczarki spalinowe,
 • minikoparki,
 • wciągarki,
 • rusztowania,
 • wiertarki,
 • koparki,
 • młoty wyburzeniowe,
 • piły łańcuchowe,
 • agregaty prądotwórcze,
 • sprzęt pomiarowy i kontrolny,
 • urządzenia hydrauliczne,
 • wiele innych.

Zalety wynajmu maszyn budowlanych w Gliwicach

Wynajem maszyn budowlanych w Gliwicach ma wiele zalet. Przede wszystkim w przypadku braku miejsca na sprzęt budowlany, nie martwisz się tym, gdzie go przechowywać, tylko po prostu oddajesz go do wypożyczalni. Oczywiście, korzyści, jakie odniesiesz, jest o wiele więcej.

Oszczędność

Pierwszym, co przychodzi do głowy, kiedy mowa o wynajmie sprzętu budowlanego, jest oszczędność. Na pewno zdajesz sobie z tego sprawę, że zakup nowych maszyn budowlanych wiąże się kosztami. Twoja firma przeżywa trudne chwile i nie możesz nadwyrężać jej budżetu? Postaw na wynajem. Dzięki temu zrealizujesz zlecenia budowlane, jednocześnie nie wydając fortuny na urządzenia. Co więcej, odpadnie Ci problem serwisowania, ponieważ fachowcy z Lifton Polska wszystkim się zajmą.

Szybka realizacja zlecenia

Kiedy kupujesz sprzęt budowlany, liczysz się z tym, że nie załatwisz tego w kilka dni. Natomiast, gdy wynajmujesz urządzenia, specjaliści znają ich wszystkie dane i parametry. Mówisz, czego potrzebujesz i to dostajesz. Sprzęt otrzymujesz zaraz po podpisaniu umowy. Natychmiast stajesz się najemcą koparki, równiarki czy betoniarki. Oszczędzasz więc cenny czas, który przeznaczysz na rozwój firmy.

Zmniejszenie ryzyka biznesowego

Firma musi na siebie zarabiać. Nie zawsze jednak realizujesz dochodowe zlecenia budowlane. Kiedy kupisz nowe maszyny, istnieje ryzyko, że będą stały nieużywane. W ten sposób inwestycja Ci się nie zwróci. Gdy wynajmujesz sprzęt budowlany, w czasie, kiedy go nie używasz, po prostu zwracasz go firmie wypożyczającej.

Gwarancja solidnego sprzętu

Specjaliści z przedsiębiorstwa zajmującego się wynajmem sprzętu budowlanego, nieustannie go serwisują, sprawdzają pod kątem usterek czy ewentualnych awarii. W przypadku, kiedy zepsuje się wynajęta maszyna, otrzymujesz model zastępczy. W ten sposób unikasz przestojów w pracy i realizujesz zlecenia budowlane zgodnie z planem.

Wynajmując maszyny budowlane, bierzesz także udział w różnego rodzaju przetargach. Wiesz, że nawet jeśli nie dysponujesz danego rodzaju sprzętem, zawsze możesz go wypożyczyć. Nic Cię nie ogranicza i nie zamyka drogi do sukcesu.

 

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://www.liftonpolska.pl/wynajem/