Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zabrze

Spódnica plisowana

Spódnice plisowane kojarzą się większości z krótkimi spódniczkami dla dziewczynek, które nosiły je pod szkolnym mundurkiem. Dziś spódnice plisowane są znów na topie. Szerokie lub wąskie plisy różnej długości i z różnych materiałów można nosić o każdej porze roku. Są świetne na różne okazje. I można je bardzo odważnie stylizować. Efekt może być zachwycający.

Plisowana spódnica nie tylko dla szczupłych kobiet

Plisowane spódnice optycznie wysmuklają sylwetkę. Szczególnie, jeżeli spódnica ma drobne plisy, jest jednokolorowa i długa. W takiej dobrze wyglądać będą kobiety raczej niskie. Ale nie muszą być wcale szczupłe.

Pod długą, plisowaną spódnicą można schować grubsze nogi, ale już niekoniecznie zbyt okrągłe biodra. Kobiety o kształtach przypominających gruszkę powinny unikać takich spódnic, bo poszerzają dodatkowo biodra. 

Najlepiej wyglądają w niej kobiety o proporcjonalnych kształtach, nawet lekko zaokrąglonych. Plisowane spódnice z pewnością pomogą kobietom, które narzekają na zbyt wąskie biodra.

Stylizacje z plisowaną spódnicą

Obserwując celebrytki, które lubią pokazywać się w plisowanych spódnicach, można zauważyć, że najczęściej nosi się je z szerokimi swetrami z dodatkiem drobnej torebki i kozaków na wysokim obcasie. Wygląda to dość ciekawie i ładnie.

Spódnice maxi plisowane świetnie sprawdzają się latem z delikatnych, przewiewnych materiałów. Pięknie układają się w ruchu i są efektowne.

Na eleganckich imprezach takie spódnice w kolorach srebra, złota lub miedzi przyciągną uwagę wszystkich. Z odpowiednią górą, na przykład z ramoneską, stworzą dość odważną stylizację.

Mini spódnice plisowane nadają bardzo dziewczęcego charakteru. Świetnie wyglądają w nich szczupłe dziewczyny o proporcjonalnych kształtach. Przy szerokich plisach można dobrać do takiej spódnicy stosunkowo luźny sweterek i workery. 

Midi spódnice plisowane czarne są klasyczne i wyglądają pięknie. Można dobrać do nich wysokie szpilki i prosta bluzkę wpuszczoną do środka. Stylizacja będzie elegancka i spodoba się z pewnością większości kobiet.