Własny dom z ogródkiem w sercu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii? To możliwe! Nowe inwestycje w obrębie aglomeracji to udana kombinacja spokoju przedmieść i łatwego dostępu do usług, punktów handlowych oraz komunikacji. Dzięki temu możesz zapewnić swojej rodzinie świetne warunki do życia i rozwoju teraz i w przyszłości. Sprawdź nowe domy w Zabrzu, którymi warto się zainteresować!

Grzybowice – topowa lokalizacja nowych domów w Zabrzu

Grzybowice to jedna z najstarszych dzielnic Zabrza powstała wokół średniowiecznej wsi. W tej spokojnej okolicy dominują domy jednorodzinne, a równocześnie tylko krótka jazda samochodem dzieli jej mieszkańców od udogodnień centrum Zabrza: galerii handlowych, kin czy restauracji. To sprawia, że do tej dzielnicy ciągnie coraz więcej rodzin poszukujących spokojnego kąta bez rezygnacji z wygód miejskiego życia.

Ogromnym atutem lokalizacji Grzybowic jest bliskość autostrady A1 oraz DK78 oferujących szybki dojazd do ścisłego centrum Gliwic. Dzięki znakomitej komunikacji łatwo dojechać stąd nie tylko do centrum, ale i wielu innych miast regionu i całej Polski. To oznacza nie tylko sprawne codzienne podróżowanie i zaoszczędzony czas, ale także dogodne wyjazdy na wspólne wakacje, weekendy za miastem czy nawet jednodniowe bliższe i dalsze wypady do pobliskich ośrodków rekreacyjnych czy nawet w piękne i zimą, i latem Beskidy. W Grzybowicach sprawnie działa również transport publiczny, który dowozi pasażerów do centrów miast i węzłów przesiadkowych.

W Grzybowicach powstają jeszcze nowe domy na sprzedaż – sprawdź, co może Ci zaoferować ta lokalizacja!

Nowe domy w Zabrzu-Grzybowicach to inwestycja w doskonałej lokalizacji

Nowe domy w Zabrzu-Grzybowicach to inwestycja w doskonałej lokalizacji

Osiedle Zabrze Grzybowice: nowe domy w Zabrzu

Osiedle Zabrze Grzybowice to przestronne lokale w zabudowie szeregowej dewelopera Dom100 – nowe domy w Zabrzu od tego gliwickiego inwestora wyróżniają podwyższony standard deweloperski oraz możliwość wyboru metrażu. W ofercie znajdują się nieruchomości od 100 aż do 139 m2 z ogrodzonymi ogrodami. Dwukondygnacyjne domy w zielonej okolicy będą idealne dla rodzin z dziećmi – w pobliżu znajdują się żłobek, przedszkole i szkoła, a także sklepy spożywcze oraz klub sportowy.

Nawet cztery wygodne pokoje, dwie łazienki oraz użytkowe poddasze oferują nowe domy od dewelopera Dom100 w Zabrzu. W największych metrażach uwzględniono także dodatkową powierzchnię do przechowywania w postaci spiżarni. Wszystkie domy są także wyposażone w komfortowe balkony na piętrze.

Domy od dewelopera Dom100 to solidne, nowoczesne i proekologiczne nieruchomości

Domy od dewelopera Dom100 to solidne, nowoczesne i proekologiczne nieruchomości

Dom100 – deweloper, któremu warto zaufać

Dom100 ma za sobą ponad 650 udanych transakcji sprzedaży domów i mieszkań na Górnym Śląsku, a rynek nieruchomości w Zabrzu, Gliwicach i pobliskich Pyskowicach zna od podszewki. Na swoim koncie ma już kilka inwestycji ukończonych i oddanych do użytku przed planowanym terminem, a Osiedle Zabrze Grzybowice to jego kolejny projekt wykonywany z troską o najwyższe standardy i techniki w kwestii materiałów oraz sztuki budowlanej. Temu deweloperowi nie są też obce technologiczne nowinki i nowoczesne, proekologiczne rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystuje w swoich inwestycjach wielorodzinnych, w tym w budynkach sąsiadujących z domami szeregowymi w Zabrzu-Grzybowicach.

Tej zabrzańskiej inwestycji przy ulicy Apatytowej w Grzybowicach warto przyjrzeć się więc nie tylko ze względu na dogodną lokalizację łączącą w sobie cechy cichego przedmieścia i komfortowego dużego miasta. Tutaj otrzymamy bowiem znacznie więcej – bezpieczny i solidny dom na długie lata, który będzie oazą spokoju dla całej rodziny i miejscem, w którym powstanie wiele cudownych wspomnień.