Przegląd promocji bukmacherskich w ETOTO

Każdy bukmacher ma przygotowaną dla swoich użytkowników rozbudowaną ofertę bonusów. Znajdują się w niej zarówno promocje dla nowych graczy, jak i bonusy lojalnościowe dla stałych użytkowników. Jednym z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce jest ETOTO. Co ma do zaoferowania swoim graczom? Sprawdzamy!

Pakiet powitalny 2222 zł

Zacznijmy od oferty dla nowych graczy, czyli tzw. promocji powitalnej. W przypadku ETOTO jest to pakiet powitalny 2222 zł. Obejmuje on bonus 400 zł + 600 zł + 1000 zł + freebet 222 zł. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty? To proste! W pierwszej kolejności należy się zarejestrować oraz dokonać pierwszej wpłaty o wysokości co najmniej 1 zł. Zostanie ona podwojona, a gracz może zgarnąć nawet 400 zł!

To jednak nie koniec, ponieważ użytkownik ma szansę zgarnąć dodatkowe 600 zł. Warunkiem tego jest dokonanie drugiej wpłaty. Będzie ona skutkować odblokowaniem wspomnianego bonusa. Na koniec czekają na gracza ostatnie dwa bonusy. Jeden to dodatkowe 1000 zł, a drugi przybiera postać freebetu o wysokości 222 zł. Warunkiem jest dokonanie trzeciej wpłaty.

Freebet 20 zł za skorzystanie z aplikacji

Kolejną promocją oferowaną przez ETOTO jest możliwość uzyskania freebetu za skorzystanie z aplikacji ETOTO, która uważana jest za najlepszą aplikację bukmacherską w Polsce. Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w promocji? Pierwszym krokiem jest dokonanie wpłaty na konto w dowolnej kwocie. Zostanie wtedy dodany do konta darmowy freebet w wysokości 20 zł.

Podstawowym warunkiem promocji jest jednak skorzystanie z aplikacji mobilnej ETOTO. Wystarczy wybrać w niej dowolne wydarzenie sportowe, dodać do zakładu freebet, a następnie obstawić zakład. To ostatni warunek, który trzeba spełnić. Gotówka z potencjalnie wygranego zakładu jest już dostępna do wypłacenia. Można ją także przeznaczyć na kolejne zakłady.

Jakie inne promocje ma do zaoferowania ETOTO?

Robiąc przegląd promocji bukmacherskich na ETOTO, można zwrócić uwagę na promocję dotyczącą zaproszenia znajomego. Na czym polega? Jest to oferta skierowana do osób, które posiadają już konto u tego bukmachera. Jeśli zaprosi się do rejestracji swojego znajomego, podając jego email, jest możliwość otrzymania bonusu w wysokości nawet 1000 zł.

Na uwagę zasługują również tzw. boosty, czyli zwiększone kursy na konkretne zakłady lub zdarzenia. Na tę ofertę składają się dwie promocje – singielBOOST i akoBOOST. Pierwsza z nich dotyczy pojedynczych zakładów z podwyższonymi kursami. akoBOOST jest z kolei zakładem stworzonym z kilku zdarzeń, który jest dostępny pod jednym kliknięciem.