Nowoczesne gadżety reklamowe dla firmy! Tym produktom warto dać szansę

Czym charakteryzują się nowoczesne materiały promocyjne? Są ładne, funkcjonalne i wpisują się w aktualne trendy, dzięki czemu odpowiadają na bieżące potrzeby klientów oraz pracowników czy partnerów biznesowych. Podpowiadamy, na jakie produkty warto zwrócić szczególną uwagę. Zapraszamy do lektury!

Czym się kierować wybierając nowoczesne gadżety reklamowe?

Kupując gadżety reklamowe stawiamy raczej na te produkty, które są uniwersalne i funkcjonalne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby były również jak najbardziej nowoczesne. W ten sposób zyskamy atrakcyjne materiały reklamowe, które mogą przypaść do gustu zarówno młodemu małżeństwu, jak i aktywnemu seniorowi, który od czterdziestu lat uprawia wspinaczkę górską. Najważniejsze, aby personalizowane gadżety z nadrukiem kupować rozważnie.

Co powinniśmy brać pod uwagę? Przede wszystkim:

 • profil działalności firmy,
 • naszą grupę docelową,
 • budżetem, jaki możemy przeznaczyć na ten cel,
 • okolicznościami wręczania upominków,
 • zażyłością, jaka łączy nas z obdarowaną osobą (inny upominek wręczymy wieloletniemu współpracownikowi, z którym znamy się również prywatnie, a inny klientowi, z którym właśnie podpisaliśmy kontrakt),
 • tym, czy dany gadżet odpowiada na nowe trendy i czy będzie chętnie używany przez klientów.

Na jakie nowoczesne gadżety reklamowe warto zwrócić uwagę?

 1. Akcesoria działające na bluetooth – coraz więcej modeli telefonów nie posiada wejścia na słuchawki, więc połączenie bezprzewodowe to już nie wybór, a konieczność. Takie rozwiązanie jest też bardzo wygodne głównie poprzez brak kabli. Polecamy więc takie sprzęty, jak myszki komputerowe, głośniki czy słuchawki bezprzewodowe.

Bezprzewodowa mysz komputerowa

Bezprzewodowa mysz komputerowa

 1. Powerbanki – w przeciwieństwie do różnego rodzaju ładowarek nie potrzebują zasilania, więc możemy ich użyć w dowolnym miejscu i momencie, np. podczas podróży czy w czasie awarii zasilania.
 2. Długopisy z dodatkowymi funkcjami – chociaż klasyczne długopisy wciąż są na topie, możemy wybrać takie, które można wykorzystać na wiele sposobów. Świetnym przykładem są długopisy dotykowe, które mają dodatkowe końcówki do obsługi ekranów dotykowych.
 3. Lampki USB – czym różnią się od zwykłych lamp biurowych? Charakteryzują się nowoczesnym, często designerskim wyglądem, ładowaniem na kabel USB, a do tego funkcją zmiany barwy oraz intensywności oświetlenia. Co więcej, wiele modeli ma baterię, dzięki czemu można ich przez pewien czas używać również bez kabla.
 4. Odzież – koszule, czapki czy bluzy świetnie się sprawdzą jako nowoczesne gadżety reklamowe – duży wybór znajdziesz na stronie Tampogadżet.

Ciepły polar to idealne miejsce na logo firmy

Ciepły polar to idealne miejsce na logo firmy

 1. Inteligentne zegarki – te urządzenia mają obecnie wiele funkcji, nie tylko wskazywanie czasu. Umożliwiają odbieranie wiadomości, pomiar tętna, czas snu itd. To doskonały podarunek dla osób, które chcą monitorować stan swojego ciała lub uprawiają sport.
 2. Nowoczesność nie oznacza jedynie innowacyjności technicznej! Pamiętajmy też o kwestii światopoglądowej, takiej jak na przykład ekoświadomość oraz idea zero waste! Butelki i torby wielokrotnego użytku, notesy z papieru z recyklingu czy materiały szkoleniowe lub lunchboxy zamiast foliowych woreczków na śniadanie to również symbol nowoczesnego i świadomego podejścia do gadżetów reklamowych.

Nowoczesne artykuły promocyjne dla firm idealnie sprawdzą się w roli upominków dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych.