UM Zabrze: Zespół z Polski wicemistrzem świata w negocjacjach
**Młody Zabrzanin osiągnął spektakularny sukces na arenie międzynarodowej, zdobywając srebrny medal w prestiżowych mistrzostwach świata w negocjacjach. Paweł Urzenitzok, wraz z polską drużyną, udowodnił, że determinacja i umiejętności mogą konkurować z najlepszymi na świecie.**
  • Wicemistrzostwo świata w negocjacjach zdobyte przez drużynę z Polski, w której kluczową rolę odegrał Paweł Urzenitzok.
  • W finale zmagań, które odbyły się w Niderlandach, polski zespół rywalizował z czołówką światowych uniwersytetów.
  • Skład drużyny to studenci z Uniwersytetu Śląskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, wspierani przez doświadczonego trenera.
  • Paweł Urzenitzok podkreśla, że sukces jest wynikiem ciężkiej pracy i stanowi motywację do dalszego rozwoju.

Zawody, zorganizowane w ramach The Negotiation Challenge, zgromadziły 16 najlepszych drużyn negocjacyjnych z całego świata, w tym z tak renomowanych uczelni jak Harvard Business School czy Georgetown University. Polski zespół, w skład którego wchodzili również Aleksander Łabuc i Dominik Zdebik, wykazał się znakomitym przygotowaniem i umiejętnościami, dzięki czemu zdołali dotrzeć do finałowej rundy.

Zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata pokazuje nam, że ciężka praca naprawdę się opłaca, i że wspólnie możemy osiągnąć niesamowite rzeczy. To daje nam dodatkową motywację i chęci, żeby dalej się rozwijać. Mam nadzieję, że nasz sukces zainspiruje także innych, żeby nieustannie dążyć do swoich marzeń, mimo napotykanych trudności,” komentuje Paweł Urzenitzok.

Oceniane podczas mistrzostw umiejętności negocjacyjne obejmowały nie tylko analizę warunków wynegocjowanego kontraktu, ale także wpływ negocjacji na relacje z partnerami oraz opinie ekspertów na temat strategii i technik negocjacyjnych stosowanych przez zespoły. Eksperci z jury szczegółowo analizowali każdy aspekt negocjacji, co sprawiało, że rywalizacja była niezwykle zacięta i wymagająca.

Sukces zabrzańskiego absolwenta i jego drużyny na arenie międzynarodowej to powód do dumy i świadczy o wysokim poziomie kształcenia i przygotowania młodych ludzi do przyszłych wyzwań w Polsce i na świecie. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!


Według informacji z: UM Zabrze