48 godzin futbolu w hali MOSiR - młodzi piłkarze świętują Niepodległość

W hali MOSiR tłok, doping i niegasnąca piłkarska energia — w samym sercu Zabrza toczy się 48-godzinny turniej, który łączy boiskową rywalizację z rodzinną atmosferą. Na trybunach i przy stoiskach spotykają się drużyny różnych kategorii, dzieci i ich opiekunowie — wszyscy przychodzą, by świętować w sportowym stylu. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny, a program pełen atrakcji ma przyciągnąć całe rodziny.
- Turniej w hali MOSiR z nieprzerwaną rywalizacją
- Atrakcje i rodzinny charakter imprezy
- Termin i miejsce
Turniej w hali MOSiR z nieprzerwaną rywalizacją
Przez dwie doby non stop na boisku rywalizują zespoły młodzieżowe, szkolne, amatorskie i klubowe. Wydarzenie ma formułę 48-godzinnej zmagań, które łączą sportową ambicję z okazją do wspólnego świętowania. Na trybunach nie brakowało głośnego dopingu, a organizatorzy zadbali o możliwość oglądania meczów przez całe trwanie imprezy.
Atrakcje i rodzinny charakter imprezy
Program poza meczami obejmuje animacje i warsztaty teqball, boisko do gry 1x1, dmuchańce, pokazy freestyle oraz występy artystyczne — oferta dedykowana zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wstęp jest bezpłatny dla kibiców, co sprawia, że wydarzenie ma charakter otwarty i integrujący lokalnych mieszkańców.
Termin i miejsce
Turniej odbywa się w dniach 9–11 listopada 2025 w hali MOSiR w Zabrzu.
na podstawie: Urząd Miejski w Zabrzu.
Autor: krystian

