Wielu ludzi dba o to by ich wygląd coś wyrażał. Staramy się ubierać odpowiednio do sytuacji, ale również wygodnie i w stylu, który lubimy i nam pasuje. O inspiracje nietrudno. W internecie aż roi się od modowych artykułów na blogach. W telewizji też często się o tym mówi. Nasza prezencja bardzo wiele o nas mówi i działa na ludzi wokół nas. Ktoś schludnie ubrany, kto przyszedł na rozmowę o pracę, będzie miał większe szanse na uzyskanie jej niż osoba, która przychodzi na taką rozmowę ubrana w dres czy inny domowy ubiór. To samo tyczy się innych sytuacji jak spotkania w restauracji czy spotkania biznesowe. Nasz ubiór mówi o nas wiele, nie jest on jednak jedynym środkiem wyrazu z którego możemy skorzystać. Kosmetyki, których używamy, a szczególnie perfumy również wiele o nas mówią. Warto więc korzystać z perfum dobrej jakości, niecodziennych i takich, które budzą podziw. Warto więc sprawdzić ofertę marki Bottega Veneta. Ich produkty są dostępne na stronie perfumerii warszawa https://indizio.pl/pl/producer/Bottega-Veneta/458# 

Krótko o firmie Bottega Veneta

Bottega Veneta jest przede wszystkim ekskluzywną, luksusową i elegancką włoską marką. Powstała w latach 60 w mieście Vicenza firma Bottega Veneta zajmowała się wyrobem skórzanych produktów dla klientów o wysokich wymaganiach. Fakt produkowania skórzanych produktów został już na stałe w marką i stał się jej symbolem, ale o tym za chwilę. 

Bottega Veneta w Gucci group

W roku 2001 włoska marka została przyłączona do Gucci Group. Pod kierownictwem doświadczonych osób, współpracujących wcześniej z innymi dużymi i uznanymi firmami, Bottega Veneta zaczęła rozwijać się jeszcze bardziej. Zaczęto produkować spod jej szyldu wysokiej jakości zapachy dla kobiet i mężczyzn. Firma pozostała wierna swojej tradycji, tak też w ich perfumach wyczuć można eleganckie skórzane nuty zapachowe. Dziś marka Bottega Veneta jest bardzo rozpoznawalną i docenianą firmą, która w swojej ofercie ma zapachy, które z pewnością doceni wiele wymagających kobiet i mężczyzn. Jakie to zapachy?

Bottega Veneta Pour Homme

Bottega Veneta Pour Homme jest klasycznym dla tej firmy zapachem męskim. Jest niezmiernie elegancki dzięki skórzanym nutom, które idealnie łączą się z nutami bergamotki, jałowca czy sosny. Zapach ten uwalnia wspaniałą aurę, która uwydatnia wiele najlepszych męskich cech. To zapach dla ambitnych i eleganckich mężczyzn lubiących sobie zafundować luksus.

Orientalny zapach Bottega Veneta Eau Absolue

Bardzo dużą ilość pozycji w ofercie marki zajmują zapachy damskie. Zapach Bottega Veneta Eau Absolue jest bardzo orientalną kompozycją z wyczuwalnymi nutami neroli, jaśminu, lawendy czy mirtu. To piękny kobiecy zapach, który doceniony został przez wiele wymagających kobiet.

Romantyczny zapach Bottega Veneta Knot

To kolejny zapach damski z oferty Bottega Veneta. Knot to kompozycja kwiatowa. Bardzo damska, elegancka i romantyczna. Z pewnością spełni wymagania wielu nowoczesnych kobiet. Zapach ten od 2014 roku zyskał bardzo dużą popularność i jest używany przez wiele eleganckich kobiet.

Wyrażanie siebie stylem