Policja Zabrze: Wybił okno koszem na śmieci
Dzielnicowi z trójki zatrzymali 31-letniego zabrzanina, który we wtorek postanowił wyładować swoją złość i rzucił koszem w okno mieszkania na parterze. Młody wandal usłyszy zarzut uszkodzenia mienia oraz posiadania narkotyków. Podczas zatrzymania ujawniono przy nim marihuanę oraz amfetaminę. Teraz grozi mu do 5 lat wiezienia.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16.00 na ulicy Batorego. Po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie na miejsce skierowano dzielnicowych, którzy rozpoczęli poszukiwania 31-latka odpowiedzialnego za wybicie szyby. W pewnym momencie na ulicy Dąbrowskiego zauważyli trzech mężczyzn. Jednym z nich był podejrzewany o zniszczenie mienia 31-latek. Mężczyzna próbował uciec jednak bez powodzenia. W trakcie zatrzymania stawiał opór i namawiał towarzyszących mu mężczyzn, aby ci pomogli mu uciec przed policjantami. Po zatrzymaniu w trakcie przeszukania w jego kurtce policjanci znaleźli amfetaminę oraz marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a na wniosek śledczych zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Komenda Miejska Policji w Zabrzu,
zabrze.slaska.policja.gov.pl/k29/informacje/wiadomosci/349296,Wybil-okno-koszem-na-smieci.html
Ostatnie Artykuły

Bez karty nie ma już wejścia do PSZOK w Zabrzu i trzeba ją wyrobić wcześniej

Zabrze szykuje targi dla seniorów z badaniami, poradami i rękodziełem

KRUS zmienia rozliczenia i kończy z kwartalnym przekazem

W Platanie świąteczna zabawa połączyła warsztaty, wolontariat i rodzinny koncert
![[PIŁKA NOŻNA] Górnik Zabrze – Cracovia 3:0 w PKO BP Ekstraklasie – pewny triumf gospodarzy w 27. kolejce](/images/mecz/thumbnails/gornik-zabrze-cracovia-04042026-30.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Górnik Zabrze – Cracovia 3:0 w PKO BP Ekstraklasie – pewny triumf gospodarzy w 27. kolejce

Podwójne wykroczenie na Roosevelta - mandat zabolał od razu

Agresja przy kontroli zaprowadziła policję prosto do marihuany w mieszkaniu

W Zabrzu skok na halę ugrzązł na dachu - policja i straż odcięły ucieczkę

Nowoczesny garaż blaszany czy klasyczny wybór który ma sens w praktyce
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – Sparta Katowice – Górnik II Zabrze 1:2. Goście z Zabrza odwrócili losy meczu](/images/mecz/thumbnails/sparta-katowice-gornik-ii-zabrze-02042026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – Sparta Katowice – Górnik II Zabrze 1:2. Goście z Zabrza odwrócili losy meczu

Planszówki i botanika spotkają się na jednym stole w Zabrzu

Książki i LEGO w Biskupicach - biblioteka rozruszała popołudnie

Karetki dostaną łatwiejszy wyjazd, a Politechnika mocniejszy grunt w centrum Zabrza

