Depilacja laserowa w Gdańsku - gdzie warto ją wykonać?

Depilacja laserowa w Gdańsku jest wykonywana różnymi metodami, jednak szczególną uwagę warto zwrócić na nowoczesny laser do depilacji. Jest to urządzenie do komfortowej, bezpiecznej i efektywnej depilacji, która - właściwie wykonana - może dać doskonałe, trwałe efekty.

Depilacja laserowa w Gdańsku - skuteczna i bezpieczna

Depilacja laserowa jest wykonywana w placówkach Clinica Cosmetologica na terenie Gdańska. Jest on poprzedzony darmową konsultacją z kosmetologiem, która może odbyć się w Gdańsku lub Gdyni. W jej trakcie można dowiedzieć się, czy nie występują przeciwwskazania do przeprowadzenia depilacji, a także zaplanować odpowiednią ilość wizyt, dopasowaną do intensywności owłosienia oraz wybranego obszaru ciała. Placówka cieszy się pozytywną opinią wśród klientów, ponieważ stawia na pierwszym miejscu komfort i udzielanie rzetelnych informacji.

Więcej informacji na: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny/

Depilacja laserowa jest efektem długoletnich badań, co przekłada się na wysoką efektywność i bezpieczeństwo zabiegu. Jest to bardzo szybka procedura, jednak w jej trakcie można usunąć aż 95% owłosienia z danego obszaru ciała. Laser do depilacji może być też stosowany w przypadku wrastających włosków, które mogą wystąpić po stosowaniu innych metod depilacji” - mówi kosmetolog Natalia Cholak z Clinica Cosmetologica.

Depilacja laserowa w Gdańsku pod okiem profesjonalistów

Clinica Cosmetologica wykonuje zabiegi z zakresu depilacji laserowej, makijażu permamentnego, medycyny estetycznej i trychologii. Nowo otwarte placówki w Gdańsku oferują możliwość wykonania nowoczesnych, bezbolesnych zabiegów depilacji, do których stosuje się laser. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pacjenta z łatwością można przygotować się do zabiegu:

  • zabiegi wykonują osoby po studiach kosmetologicznych we współpracy z dermatologami z tej samej placówki;
  • każdy zabieg planuje się indywidualnie;
  • w uzasadnionych przypadkach pacjenta kieruje się na konsultację dermatologiczną;
  • podczas konsultacji przeprowadzany jest wywiad, a kosmetolog udzieli kompleksowych informacji na temat procedury i zaleceń.

Depilacja laserowa w Gdańsku może być wykonana u wszystkich osób, które posiadają stałe owłosienie; nie jest zalecany u osób w ciąży i karmiących piersią, w przypadku infekcji i niektórych chorób skóry, a także posiadających świeżą opaleniznę.

Podsumowanie

Depilacja laserowa jest nowatorską metodą, której skutki są bardzo trwałe, a procedura jest szybka i komfortowa. Na stronie gabinetów Clinica Cosmetologica można dowiedzieć się więcej na temat procedury oraz umówić się na konsultację z kosmetologiem, który pomoże dobrać zabieg do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607