Volvo z potrójnym wyróżnieniem w plebiscycie The Best of Moto 2025

Volvo zdobyło trzy prestiżowe wyróżnienia w plebiscycie The Best of Moto. Wszystkie z nich dotyczyły niezwykle istotnych kategorii z punktu widzenia marki: osobowość roku, samochód roku oraz działanie reklamowe.
Najbardziej osobistą nagrodą okazał się tytuł „Osobowość Motoryzacyjna Roku”, którą otrzymał Arkadiusz Nowiński, odpowiedzialny w globalnych strukturach Volvo Cars za rynki międzynarodowe. Jury konkursu zwrócili uwagę na jego wieloletnie zaangażowanie w dynamiczny rozwój Volvo oraz konsekwencję we wzmacnianiu świadomości znaczenia bezpieczeństwa i odpowiedzialnej mobilności. Podkreślono również jego umiejętność łączenia perspektywy biznesowej z działaniami, które mają realny wpływ na użytkowników i całą branżę. Dla wielu osób z branży to właśnie Arkadiusz Nowiński był w ostatnich latach jednym z najważniejszych głosów w dyskusji o przyszłości motoryzacji. Odbierając wyróżnienie, powiedział: „Bardzo dziękuję za to cenne wyróżnienie, które podkreśla sukcesy, jakie osiągnęliśmy z zespołem Volvo, zarówno tu w Polsce, gdzie wzmacniamy pozycję w obszarze aut premium, czy na świecie, gdzie aktywnie wspieramy z pozycji lidera rozwój elektromobilności. Patrząc z perspektywy innych krajów widzę, jak skutecznie rozwija się nasz polski rynek i z tego miejsca chciałbym pogratulować całej branży za ten sukces.”
Drugie wyróżnienie Volvo otrzymało w kategorii „Samochody luksusowe”, w której model ES90 został ogłoszony najlepszym samochodem luksusowym. Zdobył on uznanie za harmonijne połączenie skandynawskiej elegancji, zaawansowanych technologii i najwyższego poziomu komfortu. Jury zwróciło szczególną uwagę na innowacyjne rozwiązania bezpieczeństwa oraz nagłośnienie, które umacniają pozycję marki jako lidera w segmencie premium.
Nagroda za najlepsze działanie reklamowe powędrowała Volvo za kampanię Volvo For Safety, która w wyjątkowy sposób przypomniała o podstawowej misji marki – bezpieczeństwie. Projekt został doceniony za autentyczność, edukacyjny charakter oraz umiejętne pokazanie, jak przełomowe technologie bezpieczeństwa realnie wpływają na codzienną jazdę.
Plebiscyt i konkurs The Best of Moto organizowany przez redakcje Moto.pl już po raz ósmy odzwierciedlił najważniejsze trendy na rynku motoryzacyjnym, angażując miłośników samochodów i motocykli do ich oceny, a następnie wyróżniając rynkowych liderów. To inicjatywa działająca na skalę niespotykaną dotąd na polskim rynku. Zarówno pod względem zasięgu, jak i wpływu na branżę. Nagrody przyznają wspólnie jury eksperckie oraz czytelnicy Moto.pl.

Materiał źródłowy: Volvo z potrójnym wyróżnieniem w plebiscycie The Best of Moto 2025
Ostatnie Artykuły

Nocny pościg w Zabrzu - kierowca Audi miał alkohol, zakazy i marihuanę

W Zabrzu wraca taneczna rywalizacja. Hala Pogoń wypełni się energią

Poranna akcja w Zabrzu odsłoniła czterech kierowców po alkoholu

Senior z Zabrza stracił ponad 39 tys. zł po serii fałszywych telefonów

Wszedł na komisariat w trakcie zawału - policjanci z Zabrza zdążyli na czas

Ósmoklasiści w Zabrzu ruszyli do Misji E8. 80 uczniów szykuje się do egzaminu

W Zabrzu Rada Przedsiębiorców dostała nowy impuls po spotkaniu w magistracie

Śpiew, kwiaty i wojskowy piknik. Zabrze świętowało z rozmachem

Zabrze w majowym rytmie - od Elvisa po rodzinny eko piknik

Dwa zakazy i miesiąc śledzenia - 27-latek z Zabrza zatrzymany
![[PIŁKA NOŻNA] Puchar Polski – finał: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 2:0. Zabrzanie po 54 latach znów z trofeum](/images/mecz/thumbnails/gornik-zabrze-rakow-czestochowa-02052026-20.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Puchar Polski – finał: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 2:0. Zabrzanie po 54 latach znów z trofeum

Wśród zieleni i z jogą. Rodzinny piknik w Zabrzu ma wiele do zaoferowania
![[PIŁKA NOŻNA] Górnik II Zabrze – Lechia Zielona Góra 0:2 w Betclic 3. Lidze, Grupa III](/images/mecz/thumbnails/gornik-ii-zabrze-lechia-zielona-gora-01052026-02.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Górnik II Zabrze – Lechia Zielona Góra 0:2 w Betclic 3. Lidze, Grupa III


