Czterech policjantów z zabrzańskiej komendy wzięło udział w VII PKO Półmaratonie Gliwickim. Najlepszy z zabrzańskich policjantów - asp. sztab. Jordan Kowalczyk - ukończył bieg z czasem 1 godziny i 41 minut. Jednocześnie kończąc bieg, zdobył Koronę Śląskich Półmaratonów. Gratulujemy!

W niedzielę 17 października odbyły się zawody biegowe w ramach VII PKO Półmaratonu Gliwickiego. Wystartowało w niej ponad 400 biegaczy oraz setka miłośników nordic walking. Wśród nich było 4 policjantów z zabrzańskiej komedy: asp. sztab. Jordan Kowalczyk, asp. Andrzej Spiechowicz, asp. Sebastian Kościelny i mł. asp. Adam Strzodka. Najlepszy z zabrzańskich policjantów – asp. sztab. Jordan Kowalczyk - ukończył bieg z czasem 1 godziny i 41 minut. Jednocześnie kończąc bieg, zdobył Koronę Śląskich Półmaratonów.

Policjanci, którzy startują w tego rodzaju imprezach sportowych podkreślają, że sport jest doskonałą odskocznią od służbowych obowiązków. Pozwala to nie tylko utrzymać dobrą kondycję, ale również dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji.

Życzymy sukcesów i wytrwałości w pokonywaniu kolejnych kilometrów!

  • Policjanci zabrzańskiej komendy podczas gliwickiego półmaratonu.
  • Medal korona śląskich półmaratonów
  • Medal korona śląskich półmaratonów