Bajkowy Dzień Dziecka w Teatrze Nowym: Atrakcje dla najmłodszych
Teatr Nowy przygotował dla dzieci magiczny dzień pełen przygód i atrakcji. Z okazji Dnia Dziecka, mali mieszkańcy będą mogli wziąć udział w fascynujących warsztatach, zwiedzić tajemnicze zakamarki teatru oraz obejrzeć wyjątkowy spektakl.
  1. Zwiedzanie teatru z podziałem na dwie grupy: dziecięcą i dorosłą.
  2. Warsztaty artystyczne: lalkarskie, choreograficzne i wokalne.
  3. Spektakl „Niesamowite przygody skarpetek”.
  4. Niespodzianka dla dzieci po przedstawieniu.

1 czerwca w Teatrze Nowym na najmłodszych czekają liczne atrakcje przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Teatru Nowego „Z Kulturą”. Dzień rozpocznie się od zwiedzania teatru, które podzielone będzie na dwie grupy: dziecięcą i dorosłą. Każda z grup będzie miała godzinę na poznanie tajemnic tego magicznego miejsca.

Po zwiedzaniu, o godzinie 15:00, rozpoczną się warsztaty artystyczne, które obejmują zajęcia lalkarskie, choreograficzne oraz wokalne. Każdy z warsztatów będzie trwał około 20 minut. Warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 609 621 460.

Główną atrakcją dnia będzie spektakl „Niesamowite przygody skarpetek” w reżyserii Zbigniewa Stryja, który rozpocznie się o godzinie 17:00. Po przedstawieniu, dzięki wsparciu partnerów teatru, na dzieci czeka niespodzianka, która z pewnością sprawi im wiele radości.

Bilety na wydarzenie można zarezerwować telefonicznie pod numerem 723 331 007 lub nabyć bezpośrednio w kasie teatru.

Teatr Nowy nieustannie działa na rzecz kultury i sztuki, oferując mieszkańcom różnorodne wydarzenia artystyczne. Bajkowy Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, aby najmłodsi mogli zbliżyć się do magicznego świata teatru i spędzić czas w kreatywny sposób.


Wg inf z: UM Zabrze