Piknik z piłkarzami ręcznymi Górnika Zabrze – pożegnanie odchodzących zawodników
Już dzisiaj mieszkańcy będą mieli wyjątkową okazję spotkać się z zawodnikami Górnika Zabrze na specjalnym pikniku organizowanym na Kąpielisku Leśnym. To ostatnia szansa przed wakacjami, by osobiście porozmawiać i pożegnać się z odchodzącymi zawodnikami.
  1. Spotkanie odbędzie się o godz. 18:00 na Kąpielisku Leśnym.
  2. Możliwość rozmowy, zrobienia zdjęć oraz zebrania autografów.
  3. Pożegnanie zawodników, którzy opuszczają Górnika Zabrze.
  4. W razie deszczu, spotkanie przeniesione do restauracji z tarasem.

Dla fanów sportu i szczególnie sympatyków piłki ręcznej, wieczorne spotkanie z Górnikiem Zabrze będzie niezapomnianym przeżyciem. Klub zaplanował to wydarzenie, aby pożegnać kilku kluczowych zawodników, którzy opuszczają drużynę po zakończonym sezonie, w tym Rennosuke Tokudę, Sebastiana Kaczora oraz Aleksandra Bachko.

Spotkanie ma charakter otwarty, a wstęp jest bezpłatny, co z pewnością zachęci wielu mieszkańców do udziału. To doskonała okazja, by zobaczyć swoich sportowych idoli z bliska, porozmawiać z nimi, zrobić wspólne zdjęcia oraz zdobyć autografy. Organizatorzy zapewniają, że w razie niepogody spotkanie zostanie przeniesione do restauracji z dużym zadaszonym tarasem, co gwarantuje, że wydarzenie odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych.

Warto dodać, że Kąpielisko Leśne, gdzie odbędzie się piknik, jest jednym z ulubionych miejsc spotkań mieszkańców. Jego malownicze położenie i przestronność sprawiają, że jest idealnym miejscem na takie wydarzenia. Organizatorzy liczą, że mieszkańcy licznie przybędą, by wspólnie celebrować sport i pożegnać zawodników, którzy wnieśli wiele do lokalnej drużyny.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na bliskie spotkanie ze sportowcami i wspólne świętowanie ich osiągnięć!


Na podstawie: Urząd Miejski w Zabrzu