Taneczna Środa ze Szwagrem Damianem — wieczór tańca i hulanki

Środek tygodnia z przytupem — gwar, dobre rytmy i luz na parkiecie. Co środę Szwagier Damian ustawia gramofony i miesza hity tak, że trudno stać w miejscu. Wpadnij na krótką taneczną przerwę i poczuj klimat!
Kiedy i gdzie będzie Taneczna Środa ze Szwagrem Damianem
- 14 stycznia (środa), godz. 17:00 – 21:00
- Miejsce: tarnopolska 30, Zabrze (współrzędne: 50.33365, 18.78565)
- Cena / bilety: brak informacji o opłatach; szczegóły wejścia nie zostały podane
O wydarzeniu — Taneczna Środa ze Szwagrem Damianem
To cykliczne spotkanie dla tych, którzy chcą się poruszać, pośmiać i spotkać znajomych przy muzyce. Szwagier Damian odpowiada za oprawę muzyczną — miksuje energetyczne kawałki, które nadają ton hulankom i swawolom na parkiecie.
- Muzyka: dj sety Szwagra Damiana
- Atmosfera: luźna, imprezowa, „młodzi duchem i ciałem”
- Czego się spodziewać: miksów tanecznych, dobrej energii i towarzyskiej zabawy
Dla kogo to wydarzenie? Dla osób, które szukają sposobu na rozruszanie tygodnia, chcą potańczyć bez zbytniej formalności i spędzić wieczór przy pozytywnej muzyce. Co warto zabrać: wygodne buty i chęć do tańca.
Przydatne informacje
- Wydarzenie odbywa się co środę — zaczyna się o 17:00, więc pasuje zarówno po pracy, jak i na wcześniejszy wieczorny wypad.
- Organizator / prowadzący muzykę: Szwagier Damian.
- Brak danych o rezerwacjach stolików i biletach — warto sprawdzić lokal bezpośrednio przed wyjściem, jeśli planujesz większą grupę.
Autor: info_wydarzenia

