Policja Zabrze: Zabrzański policjant zwycięzcą III Międzyzakładowego Turniej Tenisa Stołowego

1 min czytania

W dniu 4 grudnia w hali MOSiR odbył się III Międzyzakładowy Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Prezesa MOSiR w Zabrzu. W turnieju wzięli udział przedstawiciele zabrzańskich firm i instytucji. Zwycięzca turnieju został sierż. Mateusz Drzewucki, który na codzien pełni służbę w Komisariacie IV Policji w Zabrzu.

Jak widać zawód policjanta, wcale nie oznacza rezygnacji ze swoich pasji i zainteresowań, wręcz przeciwnie, może pomóc w ich rozwijaniu. sierż. Mateusz Drzewucki na co dzień pracuje w ogniwie patrolowo-interwencyjnym w Komisariacie IV Policji w Zabrzu, a poza służbą jest skromnym tenisistą. Sport ten traktuje czysto rekreacyjnie, choć w przeszłości był zawodnikiem III Ligi. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Komenda Miejska Policji w Zabrzu,

zabrze.slaska.policja.gov.pl/k29/informacje/wiadomosci/326030,Zabrzanski-policjant-zwyciezca-III-Miedzyzakladowego-Turniej-Tenisa-Stolowego.html

Autor: krystian