Modna pufa tapicerowana do salonu – zobacz te modele!

Szukasz wygodnej pufy tapicerowanej do salonu? Zobacz wyselekcjonowane przez nas modele, wśród których możesz znaleźć idealny dodatek do swojego pokoju dziennego!

Pufa na drewnianych nóżkach – w skandynawskim stylu

Gdy szukasz modnej pufy do salonu, wybierz tą w stylu skandynawskim. To nadal bardzo popularny styl aranżacji wnętrz, który świetnie sprawdza się w domach i mieszkaniach – także w tych najmniejszych.

Skandynawska pufa tapicerowana na drewnianych nóżkach będzie wtedy strzałem w dziesiątkę. Taki model może posłużyć na różne sposoby, na przykład można wykorzystać go jako siedzisko, podnóżek albo jako podręczny stolik. Producenci oferują tego typu modele w wielu kolorach, między innymi szarym, beżowym, miętowym, pudrowym róży, a nawet tapicerowane z użyciem futerka.

Pufa na złotych nogach – w stylu glamour

Jeżeli lubisz eleganckie wnętrza w stylu glamour, w takim przypadku doskonałym zakupem będą pufy na złotych nóżkach. Tego typu modele przyciągają uwagę swoim eleganckim wymiarem i świetnie sprawdzają się w klasycznych i nowoczesnych przestrzeniach.

Złote nóżki powodują, że mebel prezentuje się bardzo szykownie i lekko. Najczęściej pufy tapicerowane tego typu wykańczane są za pomocą materiałów jak aksamit i welur, na przykład w kolorze granatowym, szarym, beżowym, szmaragdowym.

Pufa pikowana – eleganckie dopełnienie wnętrza

Pikowane pufy to kolejna propozycja do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. Świetnie sprawdzą się one między innymi w salonach w stylu glamour, klasycznym czy kolonialnym.

Najczęściej do wykończenia pikowanej pufy wykorzystywane są materiały jak welur – aksamit, ale również skóra naturalna lub ekologiczna. Takie modele oferowane są w wielu wariantach, między innymi jako pufy okrągłe – te duże mogą posłużyć również jako stoliki kawowe, pufy w kształcie sześcianów oraz przypominające ławeczki.

Pufa worek – wygodna pufa do salonu i nie tylko

Gdy doceniasz wygodę i nonszalancki styl, wtedy w Twoim salonie może sprawdzić się pufa worek. Tego typu pufy wyróżniają się wyjątkowym komfortem, ponieważ wykonane są one w kształcie miękkiego, zapadającego się worka, który może mieć także oparcie dla jeszcze większej wygody.

Pufy worki są oferowane w wielu wielkościach i kształtach, a także w rozmaitych kolorach. Można zatem dopasować je do aranżacji wnętrza, aby uzyskać spójny efekt. Sprawdzą się nie tylko w salonie, ale także w pokoju dziecka lub nastolatka, na przykład jako pufa piłka.