Kiedy figi zamienić na stringi damskie?

Figi od wielu pokoleń królują w damskiej szafie. Jednak wraz z nowymi trendami modowymi, zmianom uległy także modele damskich majtek, po które częściej sięgamy. Na stringi damskie decyduje się coraz więcej kobiet i to nie tylko miłośniczek zmysłowej bielizny. Wbrew pozorom ten model może sprawdzić się doskonale nawet na co dzień. Dlaczego warto postawić na stringi damskie? Co znajdziemy w ofercie sklepów z bielizną?

Stringi na co dzień - lepsze niż figi?

Choć w kwestiach komfortu noszenia stringi damskie przegrywają z figami, mają wiele innych atutów. Jednym z nich jest możliwość założenia ich pod obcisłe kreacje bez obaw o odznaczanie bielizny. Ze względu na znacznie mniejszą ilość materiału, string nie rolują się pod ubraniem, nawet przy intensywnych ruchach. Możesz więc śmiało sięgać po stringi pod wieczorową kreację, na której planujesz przetańczyć całą noc.

Poczuj się kobieco ze stringami damskimi

Stringi damskie bez wątpienia uchodzą za jeden z najbardziej zmysłowych modeli majtek. A gdy jeszcze tak połączyć je z materiałem koronkowym - tworzą idealny duet pobudzający zmysły każdego mężczyzny.

Na stringi nie musisz jednak decydować się wyłącznie, gdy pragniesz zaimponować swoim ciałem mężczyźnie. Możesz zadbać o to, by poczuć się kobieco po prostu dla siebie. Zmysłowa bielizna może okazać się idealnym pomysłem na poprawę nastroju, gdy wiesz, że nadchodzący dzień będzie dla Ciebie ciężki i wymagający. Przy każdym ruchu będziesz jednak czuła, że towarzyszy Ci zmysłowa bielizna dodająca pewności siebie i odwagi. Tak niewielki dodatek, a potrafi zmienić postrzeganie samej siebie w Twojej głowie.

Sposób na idealnie opalone ciało

Stringi nie muszą być zawsze ukrywane pod warstwą ubrania. Są miesiące w roku, kiedy chcemy zrzucić z siebie jak najwięcej warstw. Gdy mamy ku temu okazję nad zbiornikiem wodnym, chętnie opalamy swoje ciało. Wybierając idealny strój kąpielowy, również możemy zadecydować o tym, jakiego kroju będą majtki. W tym przypadku stawiając na stringi, możemy być pewne, że skóra na naszych pośladkach zostanie jednolicie opalona. Nie musimy także obawiać się, że wzbudzimy jakiekolwiek kontrowersje na plaży - w takich miejscach stringi są bielizną, do której widoku przywykł każdy.

Przy tradycyjnych figach do opalania nie tylko nie opalimy całej skóry. Musimy liczyć się również z tym, że nasza pupa zostanie opalona w nierównomierny sposób. A w dodatku materiał podczas opalania może się przesunąć, przez co późniejsza opalenizna nie będzie wyglądać zbyt estetycznie.