Rodzinny festyn w DK Kończyce już 22 czerwca

Rodzinny festyn "Weź się zbajtluj" zapowiada się na wspaniałą okazję do radosnego rozpoczęcia wakacji! Już 22 czerwca, w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Kończycach, czeka na mieszkańców mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o całych rodzinach.

  1. Festyn odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2024 r.
  2. W programie m.in. malowanie buziek, event szachowy, pokaz Capoeiry.
  3. Nie zabraknie atrakcji dla dorosłych, takich jak konsultacje z terapeutą.
  4. Impreza potrwa od godz. 14:00 do 20:00.

Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla mieszkańców wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w pierwszą sobotę po zakończeniu roku szkolnego. "Weź się zbajtluj" to festyn rodzinny współorganizowany z Śląską Fundacją Wspomagającą Rozwój Dzieci, Kali Sie Bajtlom, i Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury w Kończycach.

W zielonych przestrzeniach Dzielnicowego Ośrodka Kultury na ul. Dorotki 3 na uczestników czeka szeroka gama atrakcji. Dla najmłodszych zaplanowano malowanie buziek, sesje zdjęciowe oraz event szachowy. Młodzież będzie miała okazję spróbować swoich sił w paintballu, a miłośnicy sportów walki mogą liczyć na pokaz Capoeiry.

Nie zapomniano również o dorosłych. W programie znajdą się konsultacje z terapeutą EEG Biofeedback oraz specjalny kącik dla mam z projektem Afrodis. Na miłośników konkursów czeka VoucheroMania, gdzie można wygrać bezpłatne wejściówki do różnych miejsc.

Na miejscu będzie też można skorzystać z grill cateringu przygotowanego przez Violinową Chatę, co na pewno umili czas spędzony na festynie.

Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym radosnym wydarzeniu, które będzie doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i rozpoczęcia wakacji w pozytywnej atmosferze.


Źródło: MOK