operetka, musical, baner

OPERETKA & MUSICAL – Baśń dla dorosłych
5 lutego 2022, godz. 17.00

Kino ROMA, ul. Padlewskiego 4

Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama.
Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.
Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów: Joanny Wojtaszewskiej - Zabrzanki z pochodzenia, oraz Kamila Rocha Karolczuka - ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego, a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.
Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze".
Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Operetkowi, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego.
Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.
Zapraszamy do wspólnego muzykowania.

Obsada:

Joanna Wojtaszewska - sopran
Kamil Roch Karolczuk - tenor
Kameraliści Operetkowi - fortepian, skrzypce, wiolonczela

Czas trwania koncertu: ok. 80 minut (bez przerwy).

Bilety w cenie 50 zł/os. dostępne w serwisie KupBilecik
lub w kasie Kina ROMA.

operetka, musical, kobieta, mężczyzna, kino roma, plakat