Festiwal Baniek Mydlanych i Kolorów już w sobotę na Arenie Zabrze!
Już w tę sobotę na promenadzie Areny Zabrze odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością przyciągnie zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców. Festiwal Baniek Mydlanych oraz Holi Festiwal – Święto Kolorów zapowiadają się na niezapomnianą zabawę pełną kolorów i atrakcji.
  1. Festiwal Baniek Mydlanych rozpocznie się o godz. 12.00
  2. Holi Festiwal – Święto Kolorów startuje o godz. 15.00
  3. Wiele atrakcji w tym kolorowe proszki, wata cukrowa i strefa foodtruck
  4. Zakaz wnoszenia własnych proszków ze względów bezpieczeństwa

O godz. 12.00 startuje Festiwal Baniek Mydlanych, który wprowadzi uczestników w bajkowy świat tysięcy baniek unoszących się w powietrzu. Organizatorzy przygotowali różnorodne konkursy i animacje, a najlepsi DJ’e zadbają o odpowiednią muzykę, aby impreza trwała bez przerwy. Dla najmłodszych przewidziano strefę dmuchańców oraz możliwość spotkania z ulubionymi postaciami z bajek.

Natomiast o godz. 15.00 promenada zamieni się w jedno z najbardziej kolorowych miejsc w kraju dzięki Holi Festiwalowi – Świętu Kolorów. To wydarzenie zdobywa coraz większą popularność, a kolorowe proszki, które będą wystrzeliwane w trakcie festiwalu są całkowicie naturalne i bezpieczne dla skóry. Impreza jest otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek.

W trakcie obu festiwali będzie można skorzystać z wielu atrakcji, takich jak kolorowa wata cukrowa czy strefa foodtruck. Organizatorzy dbają o różnorodność i zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ważne jest jednak, aby pamiętać o zakazie wnoszenia własnych proszków ze względów bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie organizatorów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy i przeżycia niezapomnianych chwil na Arenie Zabrze!


UM Zabrze