Letnia Fantazja na finał 74. sezonu Filharmonii Zabrzańskiej
Filharmonia Zabrzańska zakończy swój 74. sezon artystyczny wyjątkowym koncertem „Letnia Fantazja”. Solistą wieczoru będzie utalentowany skrzypek Marcin Ostrowski, a dyrygentem dyrektor Sławomir Chrzanowski. Wydarzenie odbędzie się już jutro o godz. 18.00.
  1. Data i godzina koncertu: 8 czerwca o 18:00.
  2. Solista: skrzypek Marcin Ostrowski.
  3. Dyrygent: Sławomir Chrzanowski.
  4. Program: fantazje na tematy z oper i baletów.

Na zakończenie 74. sezonu artystycznego Filharmonii Zabrzańskiej przygotowano koncert „Letnia Fantazja”, który odbędzie się jutro o godzinie 18:00. Wieczór zapowiada się wyjątkowo, ponieważ na scenie zobaczymy znakomitego skrzypka Marcina Ostrowskiego, który wystąpi jako solista.

Dyrygentem koncertu będzie dyrektor Filharmonii Zabrzańskiej, Sławomir Chrzanowski. W programie znalazły się utwory takie jak: fantazja na tematy z baletu „Coppelia” Leo Delibes'a, fantazja na tematy z opery „Traviata” Giuseppe Verdiego, fantazja na tematy z opery „Carmen” Pabla Sarasate, oraz fantazja na tematy z opery „Faust” Henryka Wieniawskiego.

Bilety na koncert można nabyć na stronie internetowej Filharmonii Zabrzańskiej. Kasa biletowa jest otwarta w godzinach 8:00-14:00 w dni powszednie oraz od 8:00 do 20:00 w dniu koncertu. To doskonała okazja, aby zakończyć sezon artystyczny w wielkim stylu!

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To niepowtarzalna szansa, aby usłyszeć na żywo utwory w wykonaniu jednego z najlepszych skrzypków oraz podziwiać kunszt dyrygencki Sławomira Chrzanowskiego.

  • Facebook
  • WordPress
  • Instagram
  • TikTok
  • YouTube

Na podstawie: UM Zabrze